Oceń przepis!

Jak Polacy spędzają czas w weekendy?

Ilość Porcji: -

Czas przyrządzania: -

Czas grillowania:-

Trudność: -

2012-11-05 przez admin

Dodaj do mojego schowka

Wydrukuj ten przepis

Składniki:

Przygotowanie:


Nie od dziś wiadomo, że najlepiej odpoczywa się na świeżym powietrzu, z dala od miasta i od codziennych obowiązków. Dlatego wiele osób, zwłaszcza tych, którzy mieszkają w dużych miastach, najchętniej w weekend pakuje samochód i ucieka za miasto.

Najłatwiej mają właściciele działek, które położone są niedaleko miejsca zamieszkania. Na działce można przecież rozstawić leżaki, postawić  grill ogrodowy, dmuchany basen dla dzieci i można rozkoszować się spokojem i beztrosko spędzonym czasem. Ci, którzy lubią relaks z dobrą książką w ręku są szczęśliwi, gdy tylko jest ładna pogoda i nie potrzeba im niczego więcej poza kocem i kawałkiem trawy. Ci z kolei, którzy wolą aktywny wypoczynek, zabierają na działkę piłkę albo rower i udają się na rowerowe wyprawy. Nawet jeśli nie mamy działki, taka wyprawa całodniowa na rowerach z dziećmi jest bardzo fajnym sposobem na relaks i wspólny wypoczynek.

Oczywiście w każdym mieście są i tacy, którzy nie lubią wypoczywać z dala od miasta, a najlepszym odpoczynkiem jest dla nich leżenie przed telewizorem albo wyprawa do centrum handlowego. Duże centra handlowe, czynne cały tydzień, w sobotę i niedzielę są pełne niespiesznie robiących zakupy klientów, którzy kupują niejako przy okazji, bo właściwie wybierają się na zakupy dla relaksu. Jeszcze inni przesypiają większość weekendu, nadrabiając zaległości z tygodnia, a odżywają dopiero wieczorem, wybierając się na imprezy czy koncerty. Taki sposób spędzania czasu popularny jest zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!

Dodaj komentarzPolecane przepisy z grilla:Wszystko na temat grillowania [Forum]

Najpyszniejsze przepisy, najpyszniejsi
ludzie, najpyszniejsza atmosfera... >

www.egotuj.pl

Najwięcej sprawdzonych przepisów kulinarnych od internautów

Przepisy kulinarne w wielu kategoriach, portal o gotowaniu