Oceń przepis!

Kinder party z grillem

Ilość Porcji: -

Czas przyrządzania: -

Czas grillowania:-

Trudność: -

2012-11-05 przez admin

Dodaj do mojego schowka

Wydrukuj ten przepis

Składniki:

Przygotowanie:


Coraz bardziej modne są w naszym kraju przyjęcia dla dzieci, organizowane z różnych okazji. Czy to urodziny, czy komunia, organizuje się niekiedy duże imprezy, na które zaprasza się wszystkich członków najbliższej i nieco dalszej rodziny oraz kolegów z klasy kilkulatka. Niekiedy te przyjęcia organizowane są w lokalach gastronomicznych (szczególnie komunie), ale bywają i takie, które organizuje się w kinach. Coraz częściej także jednym z najważniejszych „gości” na Kinder party jest…  grill ogrodowy.

Przyjęcie dla dzieci z grillem to bardzo fajny pomysł i choć u nas w kraju te imprezy nie są tak wielkie i huczne, jak to czasem można zobaczyć na amerykańskich filmach, to jednak staje się to coraz bardziej popularne. Przyjęcie w ogrodzie jest dobrym pomysłem zwłaszcza dla małych dzieci, kilkuletnich, które szybko nudzą się w domu i potrzebują dużo przestrzeni, żeby się wybiegać . Jeśli mamy akurat duży ogród, nie ma nic lepszego niż postawienie tam huśtawek czy basenu, przyniesienie ulubionych zabawek malucha i zorganizowanie przyjęcia dla dzieci.

Jeśli chodzi o jedzenie – potrawy dla dzieci z grilla mogą być bardzo różnorodne. Maluchy na pewno będą zachwycone hamburgerami i hot dogami, a przecież te zrobione własnoręcznie w domu będą o wiele zdrowsze niż kupne burgery. Jeśli mamy grill ogrodowy i możemy na miejscu grillować dowolne potrawy, warto poszukać przepisów na ciekawe desery. Dzieci lubią podczas takich przyjęć jeść dania, których na co dzień nie jedzą – na przykład grillowane banany z bitą śmietaną spotkają się na pewno z ogromnym zainteresowaniem. Do tego można przygotować sałatki owocowe, galaretki, a nawet domowe lody, które z pewnością ucieszą dzieciaki.

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!

Dodaj komentarzPolecane przepisy z grilla:Wszystko na temat grillowania [Forum]

Najpyszniejsze przepisy, najpyszniejsi
ludzie, najpyszniejsza atmosfera... >

www.egotuj.pl

Najwięcej sprawdzonych przepisów kulinarnych od internautów

Przepisy kulinarne w wielu kategoriach, portal o gotowaniu